ABOUT CARICATURQUE

Dál je v počtech istanbulský portál Caricaturque.
Na Nový rok tu registrovali zájemce ze 183 států - celkem si někdo rozklikl web istanbulského Kemala Ozyurta 116.298x! Českých návštěvníků se tu objevilo už 1.175 a ČR se tak řadí na 28. místě (svírána Koreou a Austrálií) v druhé čtvrtině zájemců o vysloveně odborné cartoonistické záležitosti - hlavně o propozice soutěží a jejich výsledky, o výstavy a festivaly cartoons víceméně z celého světa. Zde vedou návštěvy z USA (14.698) před Turky, Indy, Rumuny, Brazilci, Indonézany a zájemci z Íránu. Slováci mají na 33. řádce 785 návštěv - a končí tu rovněž země s jedním otevřením: Grenada, Samoa, Gibraltar, Liberie, Bermudy i pár podobných exotů…
Zkontrolovat čerstvý stav si můžete kdykoliv na: http://caricaturque.blogspot.com/ (G)
Ivan Hanousek (Weekly E-GAG 2010-01)

Weekly Note November 04, 2008 - An Analysis on Caricaturque website http://caricaturque.blogspot.com/
Kamal Ozyurt has a website for his and he manages himself it. He uses his own thoughts in design of it.
It is sometimes faster than TABRIZCARTOONS.COM in publishing news and sometimes is used as a reference because he can find new news before anyone. I don't know how he can do this.
If his website was a formal one or managed by an association it would be more famous....
Till next week,
Rahim - Iran (http://www.tabrizcartoons.com/en/notes_det.asp?ID=150)

2008-11-02 Haftanın yazısi
http://caricaturque.blogspot.com/
Kemal Ozyurt türkiyeden başarışli bir site kurmuş ve kendi tasarım ve parasıyla bu siteni o kadar canlı ilerye daşıyor ki bazan bazi konularda tabrizcartoonsdan da ilerye geçir ve arkadaşlarım dernek ve sitemizde saygilen bu siteden ad aparırlar.
Sanırım eyer bu site resmi ya dernek sitesi olsaydı çok ziyaretçisi artardi ama site özel ve şahsi sitedir ve bu sitenin dizayninda bu görsenir.
Ben hala anlayamadım nasıl kemal bu bilgileri yarışmalardan benden önce bulur.
(http://www.rahimcartoon.com/tr/index.php)